Lichtstraat in uw overkapping?

door | nov 2, 2019 | Geen categorie

Lichtstraat in uw overkapping?

Lichtstraat in uw overkapping?

U heeft een overkapping in uw tuin waar u lekker onder zit? Wat is er dan mooier dan de sterrenhemel of de blauwe lucht te zien vanuit uw comfortabele tuinstoel onder uw overkapping.

Waar moet ik aan denken bij de aankoop?

Een lichtstraat in uw overkapping is een goede optie, als uw niet wilt inleveren op de isolatiewaarde van uw ruimte. 

Een lichtstraat in uw overkapping is letterlijk een straat van doorlatend licht in het dak van bijvoorbeeld u uitbouw, serre of veranda. In de ‘volksmond’ ook wel genoemd het glazen dak. Het geeft een ultiem gevoel van ruimte als u keuken, bedrijfshal of andere ruimte is gevuld met een oase van natuurlijk daglicht door het glazen dak tegen de gevel. 

Wij leggen u uit waar u aan moet denken bij de aankoop van uw lichtstraat, bel snel met ons team (0619021744).

Welke opties zijn er?

Er zijn meerder opties, u kan kiezen voor een lichtstraat lessenaarsvorm of een lichtstraat zadeldak. Op onze website worden de verschillende opties voor uw uitgewerkt. Lees hier meer over op onze homepage.

Zie hier voor een prijsoverzicht van de lessenaarsdaken voor in uw overkapping.

Klik hier voor een prijsoverzicht van de zadeldaken.

Of bel direct met ons team -> 0619021744, 06-52666581

 

Waarom de lichtstraat van woutlichtstraten?

Woutlichtstraten levert een goede prijs, kwaliteit verhouding!  Dit wordt mede veroorzaakt doordat de lichtstraat al geheel voor u wordt gemaakt in onze bedrijfshal. U hoeft niet zelf alle losse onderdelen te bestellen en in elkaar te zetten.

Inspiratie op doen? Kijk snel bij onze projecten! 

(Zit u gewenste afmeting niet in ons basic assortiment? Doe dan een eigen aanvraag via ons offerte formulier!)